• BIST 1.331
 • Altın 461,688
 • Dolar 7,9032
 • Euro 9,4246
 • İstanbul 10 °C
 • Ankara 2 °C
 • KPSS Türkiye 5. sinden KPSS Tüyoları
 • KPSS Beşincisinden Başarılı olmak için KPSS Tüyoları
 • Youtube Kanalına Abone Ol Sürpriz Hediyeler Kazan
 • KPSS Türkiye 5. sinden KPSS Tüyoları
 • KPSS Beşincisinden Başarılı olmak için KPSS Tüyoları
 • Youtube Kanalına Abone Ol Sürpriz Hediyeler Kazan

Aile Bakanlığı İzmir ve Ankara Personel Alımları 2020

Aile Bakanlığı İzmir ve Ankara Personel Alımları 2020
Aile Bakanlığı İzmir ve Ankara Personel Alımları 2020

2020 YILI 1 ADET MUHASEBECİ ALIMI Son Başvuru : 06.03.2020

İl İZMİR İlçe KONAK Alınacak Sayı 1

Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan MUHASEBECİ

Açıklama - Bilgisayar programlarını biliyor ve kullanabiliyor olmak, (Özellikle ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek.)

- (4) yıllık lisans eğitimi veren yükseköğretim kurumlarından; Muhasebe,Muhasebe ve Denetim,Muhasebe ve Finans Yönetimi,Maliye,İktisat,İşletme bölümlerinden birinden mezun olmak,

- B)ÖZEL ŞARTLAR 1- (4) yıllık lisans eğitimi veren yükseköğretim kurumlarından; Muhasebe,Muhasebe ve Denetim,Muhasebe ve Finans Yönetimi,Maliye,İktisat,İşletme bölümlerinden birinden mezun olmak, 2-İşe alım sürecinde ÖSYM tarafından yapılan ve geçerli olan 2018 veya 2019 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde en az 60 puan almış olmak, 3- Kamu sektöründe ve/veya özel sektörde Muhasebe alanında toplam en az 3 yıl iş deneyime sahip olmak, (Lisans bitirme stajyerlikleri iş deneyim olarak değerlendirilmez.) 4- Bilanço, gelir tablosu ve diğer mali tabloları hazırlayabilme deneyimine sahip olmak, 5-Yasal mevzuata, tek düzen hesap planına, yasal beyanname ve bildirimlerin hazırlanmasına vakıf olmak, 6-Yürürlükteki kanun, genelge ve yönetmelikler doğrultusunda tüm resmi defter ve kayıtları tutabilmek, 7- Mali veri okuma ve yorumlama yeteneğine sahip olmak, 8- Bilgisayar programlarını biliyor ve kullanabiliyor olmak, (Özellikle ofis programlarını iyi derecede kullanabilmek.) 9- Personel bordrolama işlemleri bilgisine sahip olmak, 10-Tercihen Netsis personel programını kullanabilmek, 11- Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, 12-Vakıf iş tanımındaki nitelikleri taşımak ve görevi aksatacak derecede engeli bulunmamak, İş ilanıyla ilgili olarak detaylı bilgiye Konak Kaymakamlığı'nın http://www.konak.gov.tr resmi internet adresinden ulaşılabilir.

------------------------------------------------------ANKARA

BÜRO GÖREVLİSİ Son Başvuru : 03.03.2020

İl ANKARA İlçe NALLIHAN Alınacak Sayı 1

Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama - Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak. ( Lisans dönemi alınan bilgisayar dersi transkript ile ispatlanmak şartıyla geçerlidir.) Bilgisayar programlarından Word, Excel, Powerpoint gibi kelime ve görüntü işleme programları ile bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlevleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak. ( gerekirse mülakatta uygulamalı soru sorulacaktır.)

- Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, İletişim Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin ( İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, Bankacılık ve Sigortacılık) bölümlerinin herhangi birinden veya İşletme Fakültesi İşletme Bölümü Mezunu olmak ancak KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç.

- Erkek Adaylar için en az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

- 1. Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, İletişim Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin ( İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, Bankacılık ve Sigortacılık) bölümlerinin herhangi birinden veya İşletme Fakültesi İşletme Bölümü Mezunu olmak ancak KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç. 2-Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 3- Daha önce başka bir vakıfta çalışıyor iken herhangi bir nedenden dolayı işten çıkarılmamış olmak. 4- Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak. ( Lisans dönemi alınan bilgisayar dersi transkript ile ispatlanmak şartıyla geçerlidir.) Bilgisayar programlarından Word, Excel, Powerpoint gibi kelime ve görüntü işleme programları ile bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlevleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak. ( gerekirse mülakatta uygulamalı soru sorulacaktır.) 5-Başvuru tarihi itibariyle son 2 yıldır Nallıhan İlçesinde ikamet ediyor olmak ve belgelendirmek. ( E-Devlet uygulaması üzerinden tarihçeli yerleşim yeri ve diğer adres belgesi) 6- İş tanımlarında belirtilen görevlerini aksatacak herhangi bir özrü bulunmamak, 7- Esnek mesai saatlerine uyum göstermek. 8- Yüksek Öğretim Kurumu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM) tarafından 2018 veya 2019 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 Puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 9- Erkek Adaylar için en az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. NOT: Personel alımı ile ilgili genel şartlar ve özel şartlar ile diğer hususlara Kaymakamlık İlan Panosundan ve Kaymakamlık İnternet sitesinden ulaşılması gereklidir. Müracaat yeri : Nallıhan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (312) 785 20 07 e-posta :ankara.nallihan@sydv.org.tr İLANEN DUYRULUR 24.02.2020

SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 03.03.2020

İl ANKARA İlçe NALLIHAN Alınacak Sayı 1

Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Açıklama - Bilgisayar programlarını rahatlıkla kullanabilmek ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumlar tarafından onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak. (Lisans dönemi alınan bilgisayar dersi transkript ile ispatlanmak şartıyla geçerlidir.)

- Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler bölümleriyle, İletişim Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi , İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden (Kamu Yönetimi, İktisat, Maliye, Uluslararası İlişkiler, İşletme Bölümleri) birinden veya İşletme Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmak ancak KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç.

- En az B Sınıfı Ehliyete sahip olmak, iyi derecede araç kullanabilmek, seyahat engeli olmamak.

- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

- 1. Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler bölümleriyle, İletişim Fakültesi, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi , İktisadi ve İdari Bilimler fakültelerinden (Kamu Yönetimi, İktisat, Maliye, Uluslararası İlişkiler, İşletme Bölümleri) birinden veya İşletme Fakültesi İşletme bölümünden mezun olmak ancak KHK ile kapatılmış olan Üniversitelerden mezun olanlar hariç. 2-Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, çevreyi sosyal dokuyu tanıyor olmak. 3- işin Niteliği ve Vakfın ihtiyacı gereği erkek aday olmak. Çalışma şartları göz önünde bulundurulduğundan merkez ve kırsal mahallelerden müracaatta bulunan vatandaşların yerinde tespiti (hane ziyareti), vb. 4- Daha önce başka bir vakıfta çalışıyor iken herhangi bir nedenden dolayı işten çıkarılmamış olmak. 5- Bilgisayar programlarını rahatlıkla kullanabilmek ve MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak. (Lisans dönemi alınan bilgisayar dersi transkript ile ispatlanmak şartıyla geçerlidir.) 6- Kamu veya Özel Sektör de muhasebe, bilgisayar, halkla ilişkiler, büro yönetimi alanlarının birinden veya toplamda en az 3 yıl çalışmış olmak. (1080 SGK prim günü, SGK Hizmet dökümü ile belgelendirmek .) 7-Başvuru tarihi itibariyle son 2 yıldır Nallıhan İlçesinde ikamet ediyor olmak ve belgelendirmek. 8- İş tanımlarında belirtilen görevlerini aksatacak herhangi bir özrü bulunmamak, 9- Yüksek Öğretim Kurumu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM) tarafından 2018 veya 2019 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından KPSSP3 Puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 10- En az B Sınıfı Ehliyete sahip olmak, iyi derecede araç kullanabilmek. NOT: Personel alımı ile ilgili genel şartlar ve özel şartlar ile diğer hususlara Kaymakamlık İlan Panosundan ve Kaymakamlık İnternet sitesinden ulaşılması gereklidir. Müracaat yeri : Nallıhan SYDV (312) 785 20 07 e-posta :ankara.nallihan@sydv.org.tr 24.02.2020

KAMUDANKARİYER.COM ÖZEL HABER

İŞ İLANLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN HEMEN ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ

TÜM PERSONEL - MEMUR- KPSS İLANLARI CEBİNE ÜCRETSİZ GELSİN HİÇBİR İLANI KAÇIRMA TIKLA

KPSS VE PERSONEL-İŞÇİ- MEMUR ALIMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN RESMİ FACEBOOK SAYFAMIZA TIKLA BEĞEN

FACEBOOK MEMUR PERSONEL ALIMLARI GRUBUNA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA

Bu haber toplam 890 defa okunmuştur
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2018 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.