• BIST 11064.85
 • Altın 2559.282
 • Dolar 33.0331
 • Euro 35.9507
 • İstanbul 25 °C
 • Ankara 23 °C
 • Belediye İtfaiye Eri Alımı 2023 Başvuru Şartları Nedir?
 • İLK DEFA ATANMAK ÜZERE MEMUR ALIM İLANI
 • Binance ve Gateio Borsasından indirimli referans ile üye olun.
 • Belediye İtfaiye Eri Alımı 2023 Başvuru Şartları Nedir?
 • İLK DEFA ATANMAK ÜZERE MEMUR ALIM İLANI
 • Binance ve Gateio Borsasından indirimli referans ile üye olun.

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE

KAMUDANKARİYER Reklam Yayıncılık 

Kamudankariyer.com Web Kamu Memur Alımının Yeni Adresi -  ealanyuz@yahoo.com.tr

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / EDİTOR İN CHİEF

Pervin YILMAZ -ealanyuz@yahoo.com.tr

EDİTÖRLER / EDİTORS

Ezgi Yılmaz
Pelin Kayapınar
Samet Yıldırım

HUKUK DANIŞMANI / JURİSCONSULT

Avukat Adnan Canbolat

REKLAM / ADVERTİSE * BİZE ULAŞIN

Kamudankariyer Web Reklam Hizmetleri - iletişim Bölümünü kulllanınız

ealanyuz@yahoo.com.tr

YER SAĞLAYICI / LOCATİON PROVİDER

Hollanda Hostgatör

ADRES / ADDRESS

Dortmund * Almanya * Stake city 156/3

İLETİŞİM / CONTACT

ealanyuz@yahoo.com.tr /mailinize en geç 2 iş gününde size geri dönüş sağlarız

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
iletişim modülümüzden bize bildirebilirsiniz.
 

UYARI
Kamudankariyer.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Kamudankariyer . İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Kamudankariyer.com However, sometimes the Kamudankariyer.com uses third parties to process your information.  requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Kamudankariyer.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Kamudankariyer.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Kamudankariyer.com and its services. When you use Kamudankariyer.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Kamudankariyer.com cookies section of our full Privacy Policy.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Firmamıza ait olan kamudankariyer.com’ yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur.

Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletişim modülümüz üzerinden bize ulaşabilirler. Bize her an 7/24 mailimize yazarak ulaşabilirsiniz. ealanyuz@yahoo.com.tr Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler hemen kaldırılacaktır.

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.