• BIST 1.329
 • Altın 449,266
 • Dolar 7,8115
 • Euro 9,3377
 • İstanbul 5 °C
 • Ankara -6 °C
 • KPSS Türkiye 5. sinden KPSS Tüyoları
 • KPSS Beşincisinden Başarılı olmak için KPSS Tüyoları
 • Youtube Kanalına Abone Ol Sürpriz Hediyeler Kazan
 • KPSS Türkiye 5. sinden KPSS Tüyoları
 • KPSS Beşincisinden Başarılı olmak için KPSS Tüyoları
 • Youtube Kanalına Abone Ol Sürpriz Hediyeler Kazan

Şereflikoçhisar iş ilanları 2020

Şereflikoçhisar iş ilanları 2020
Şereflikoçhisar iş ilanları 2020

ŞEREFLİKOÇHİSAR ÖĞRETMEN EVİ AKŞAM SANATOKULU MÜDÜRLÜĞÜ

Son Başvuru Tarihi : 11 Kasım 2019

Yayınlanma Tarihi : 06 Kasım 2019

Genel Şartlar ve Notlar

 

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

 

A) Genel Hususlar:

1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

 

4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

 

6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

 

7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

 

8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

 

 

9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

 

10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

 

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

 

13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

 

 

B) Özel Hususlar:

ÖZEL ŞARTLAR:

Alınacak personel Bakım Onarımcısı ve Kalorifer Ateşçisi olarak çalıştırılacaktır.

Alınacak personel devlet memuru olmayıp daimi işçi statüsünde çalıştırılacaktır. Mevcut yasalar dahilinde devlet memurluğuna veya devlet kadrolarındaki işçi statüsüne geçişi de söz konusu değildir.

Alınacak personele asgari ücret ödenecektir.

Personelin çalışma saatleri idaremizce vardiya esasına göre belirlenecektir.

Personel ihtiyaç halinde ilanı veren Kurumun diğer birimlerinde görevlendirilecektir.

Personel birimle ilgili tüm maddi konuları 1. derecede takip etmekle ve kişisel kusurlardan doğabilecek zararları tazmin etmekle yükümlüdür.

Alınacak personelin Şereflikoçhisar ilçesinde ikamet etmesi gerekmektedir.

BELGE TESLİM TARİHİ VE YERİ:

 

12.11.2019 - 14.11.2019 tarihlerinde saat 17.00'e kadar olup Yeni Mah. Ankara Cad. No:104 Şereflikoçhisar/Ankara - Şereflikoçhisar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğüne elden teslim edilecektir. Eksik evrak teslim eden adaylar işleme tabi tutulmayacaktır.

 

İSTENİLEN BELGELER:

 

Diploma Fotokopisi (Ortaöğretim Makine-Motor Bölümü)

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Ateşleyici Belgesi

İlkyardım Belgesi

KURA TARİHİ VE YERİ:

 

15.11.2019 tarih saat 14.00 - Yeni Mah. Ankara Cad. No:104 Şereflikoçhisar/Ankara - Şereflikoçhisar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu binasında yapılacaktır. Evrak teslimini gerçekleştiren adaylar kuraya alınacaktır.

 

MÜLAKAT TARİHİ:

 

15.11.2019 tarihinde Yeni Mah. Ankara Cad. No:104 Şereflikoçhisar/Ankara - Şereflikoçhisar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu binasında yapılacaktır.

 

 

Meslek Bilgileri

 

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü

Makine Bakımcı

KişiselBilgiler

 

Cinsiyet Yaş Aralığı Boy Aralığı Kilo Aralığı

Kadın 18--(11.11.2001 - - -

Erkek 18--(11.11.2001 - - -

Öğrenim Bilgileri

 

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi

Lise ve Dengi Okul Motor Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Lise ve Dengi Okul Makine Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

 

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi

Yeni Mah. Ankara Cad. No:104 Şereflikoçhisar/Ankara Şereflikoçhisar Öğretmenevi ve Akşam Sanat Oku 15.11.2019 14:00 - 15:00

Aranan Nitelikler

 

Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi

Meslek Belgeleri ve Sertifikaları Kalorifer Ateşcisi

Sağlık-Tıp İlk Yardım

Çalışma Adresi Bilgisi

 

Yer :

 

Çalışma Adresi : YENİ MAH. ANKARA CAD. NO: 104

ŞEREFLİKOÇHİSAR

ANKARA / TÜRKİYE

 

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ŞEREFLİKOÇHİSAR

 

Diğer Bilgiler

 

İşveren Türü Kamu

Toplam Açık İş Sayısı 1

Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı

Bu haber toplam 914 defa okunmuştur
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2018 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.