• BIST 103.118
 • Altın 270,068
 • Dolar 5,7755
 • Euro 6,3762
 • İstanbul 16 °C
 • Ankara 7 °C
 • Düşük KPSS ile Ataması Olan Bölümler 2020
 • İzmir Grandplaza Gıda  Şoför , Aşçı ve Elektrik Teknisyeni Alıyor
 • Ön lisans mezunu 20 kişi ve lisans mezunu 1 kişi - 21 Kamu Personeli Alımı
 • Düşük KPSS ile Ataması Olan Bölümler 2020
 • İzmir Grandplaza Gıda  Şoför , Aşçı ve Elektrik Teknisyeni Alıyor
 • Ön lisans mezunu 20 kişi ve lisans mezunu 1 kişi - 21 Kamu Personeli Alımı

Aile Bakanlığı Üç Şehirde SYDV iş ilanı 2020

Aile Bakanlığı Üç Şehirde SYDV iş ilanı 2020
Aile Bakanlığı Üç Şehirde SYDV iş ilanı 2020

ÜÇ İLANI ALT ALTA EKLEDİK

FATSA SYDV BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 17.10.2019

İl ORDU İlçe FATSA Alınacak Sayı 1

Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama - 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının, Halkla ilişkiler ve Tanıtım, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, İletişim, Sosyoloji, Sosyal Hizmetler, Psikoloji , Psikolojik danışmanlık ve Rehberlik bölümlerinin birinden mezun olmak.

- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile;kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar 

,Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar,zimmet,irtikap,rüşvet,hırsızlık,dolandırıcılık,sahtecilik,güveni kötüye kullanma,hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma,edimin ifasına fesat karıştırma,suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak,Görevin özelliğine göre eğitim,yaş,tecrübe gibi özel şartları taşımak,4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının her bir unvanın iş tanımında belirtilen bölümlerinden mezun olmak ve ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranır.İhtiyaç duyulması halinde Mütevelli Heyeti tarafından yabancı dil bilmek, bilgisayar programları kullanabilmek vb. özel şartlar da aranabilir. .

Özel Şartlar;İlan tarihi başlangıcı itibariyle son 1(bir) yıldır, Fatsa İlçesi sınırları içinde ikamet ediyor olmak. 2018-2019 yıllarında ÖSYM tarafından yapılan Geçerli Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almak, Beden ve ruh sağlığı bakımından görevin yapılmasına engel olabilecek bir durumu olmamak, Adli sicil kaydı bulunmamak,İyi derecede bilgisayar 

(Windows, MS Office, İnternet Programları vb)kullanabilmek.Sosyal iletişim becerisine sahip olmak NOT: İstenilen belgeler, Alım süreci, konusunda Mülakata girmeye hak kazanan adaylar telefonla bilgilendirilecek ayrıca www.fatsa.gov.tr sitesinde ilan edilecektir.Vakfımız mülakat sonunda personel alıp almamakta serbesttir.

----------------------

BÜRO GÖREVLİSİ PERSONEL ALIMI Son Başvuru : 16.10.2019

İl BİNGÖL İlçe YAYLADERE Alınacak Sayı 1

Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama - EN AZ B SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ SAHİBİ OLAMAK

- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

- 1. ÖSYM tarafından yapılan 2018 ve 2019 Lisans düzeyinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavının herhangi birinden KPSSP3 puan türünde en az 60 (Altmış) puan almış olmak, 2. En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak. 3. Herhangi bir lisans programından mezun olmak. 4. İşe yerleşen personel en az 10 (on) yıl Yayladere?de kalmayı taahhüt edecek ve 10 (on) yıl içinde tayin talebinde bulunmayacak. 10 yıldan önce ayrılan personel 30.000 (otuzbinlira) tazminat ödemeyi kabul edecek. 5. MEB onaylı bilgisayar sertifikasına veya mezun olduğu bölümden bilgisayar eğitimi aldığına dair belge (transkrip) sahibi olmak ve İyi derecede bilgisayar (Windows işletim sistemleri, Word, Excel, Powerpoint, yazılım ve donanımları vb.) kullanma becerisine sahip olmak.

6. Alınacak alanların tümünde özellikle proje döngüsü ve muhasebe sertifikası olan, Tezli yüksek lisans, doktora, KPDS ve benzeri dil sınavları sonucu, alanı ile ilgili sertifikalar, sürücü belgesi ve iş deneyimi olanlar, işe alınmada öncelikli olarak değerlendirilecektir. 

7. Personel alımı ilçe sınırları dahilinde olacaktır. 8. Bingöl Nüfusuna kayıtlı olmak ve ilan tarihi itibarıyla son 6 (altı) ay Yayladere ilçesinde ikamet ediyor olmak. 9. Mülakata 5 kişi çağrılacaktır. Yedek listeye yer verilmeyecektir. 10. Mülakatta başarılı olup 15 gün içinde başarılı olan aday işe başlamazsa veya 15 gün içinde evraklarında asılsızlık olduğu tespit edilirse onun yerine mülakata girip yedeğe alınan ilk kişi işe başlatılır. 

11. Personel işe alındıktan sonra Yayladere ilçe sınırlarında ikamet etmeyi kabul edecek. 12. Ayrıntılı bilgi için http://www.yayladere.gov.tr/ sitesine bakınız.

ordu-fatsa-sydv-17-10-2019_000001.png

Bu haber toplam 245 defa okunmuştur
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Kamudan Kariyer | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.