• BIST 5.593,94
 • Altın 1460.119
 • Dolar 23.1423
 • Euro 24.8655
 • İstanbul 23 °C
 • Ankara 23 °C
 • Belediye İtfaiye Eri Alımı 2023 Başvuru Şartları Nedir?
 • İLK DEFA ATANMAK ÜZERE MEMUR ALIM İLANI
 • Binance ve Gateio Borsasından indirimli referans ile üye olun.
 • Belediye İtfaiye Eri Alımı 2023 Başvuru Şartları Nedir?
 • İLK DEFA ATANMAK ÜZERE MEMUR ALIM İLANI
 • Binance ve Gateio Borsasından indirimli referans ile üye olun.

2019 Ağustos ayı iş ilanları - Ağustos kamu personel alımları

2019 Ağustos ayı iş ilanları - Ağustos kamu personel alımları
2019 Ağustos ayı iş ilanları - Ağustos kamu personel alımları

Binlerce kişinin iş bulmak için başvuruda bulunduğu İŞKUR, şimdide kurumlara memur hazırlayacak. 14 farklı kamu kurum ve kuruluşu, en az ilkokul mezunu olan işçi alacağını ve kamu personeli statüsünde çalıştıracağını duyurdu. İŞKUR'un fırsatından yararlanmak için kamu personeli alım ilanına başvuru yapılması gerekiyor.

Peki İŞKUR kamu personeli alım ilanına nasıl başvurulur?

İŞKUR kamu personeli alım ilanı başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR yeni dönemde ilkokul ve lise mezunlarına memur olma fırsatı sunuyor. Milyonlarca kişinin iş bulmasını sağlayan İŞKUR, şimdi de memurluk için büyük umut kapısı oldu. Binlerce kişinin iş bulmak için başvuruda bulunduğu İŞKUR, şimdide kurumlara memur hazırlayacak

 1.) DEVLET TİYATROLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE

  - Kapıcı Kaloriferci - Temizlik Görevlisi - Güvenlik Görevlisi - Şoför (Yolcu Taşıma) - Aşçı - Yer Gösterici (Sinema-Tiyatro) - Güvenlik Görevlisi

2.) SAMSUN SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ  - Mutfak Görevlisi - Temizlik Görevlisi

3.) ANTALYA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ - Temizlik Görevlisi - Bulaşıkçı (Stevard)

4.) BURSA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ  - Temizlik Görevlisi

5.) TÜBİTAK-TÜRKİYE BİLİMSEL VE TEKNOLOJİK ARAŞTIRMA KURUMU BAŞKANLIĞI(KAMU GRUBU) - Güvenlik Görevlisi (Silahlı)

6.) TÜVASAŞ TÜRKİYE VAGON SAN.A.Ş.  - Boyacı-Metal - Marangoz - Elektronik Teknisyeni - Elektrik Teknisyeni - Raylı Sistemler Mekotronik Teknisyeni - Motor Test Teknisyeni

7.) TERCAN SULAMA BİRLİĞİ  - Topoğraf(Diğer Topoğraflar)

8.) AKSARAY ÖĞRETMENEVİ MÜDÜRLÜĞÜ  - Garson (Servis Elemanı)

9.) SGK MANİSA İL MÜDÜRLÜĞÜ  - Garson (Servis Elemanı) - Telefon Santral Operatörü - Beden İşçisi (Genel) - Beden İşçisi (Temizlik) - Bulaşıkçı (Stevard)

10.) TEKİRDAĞ SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ  - Bulaşıkçı (Stevard) - Garson (Servis Elemanı) - Aşçıbaşı

11.) KAYACIK SULAMA BİRLİĞİ BAŞKANLIĞI  - Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı) 12.) YOZGAT İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ  - Beden İşçisi (Genel)

13.) ABANA BELEDİYE BAŞKANLIĞI - Beden İşçisi (Genel) 14.) ARAÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞI  - Büro İşçisi - İnşaat Ustası - Greyder Operatörü - Kamyonet Şoförü.

İŞKUR KAMU PERSONELİ ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, - Kamu haklarından mahrum bulunmamak, - En az ilkokul mezunu olmak, - TCK' nın 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile bu maddedeki suçlardan ceza almamış olmak, (Eski hükümlü kadroları hariç)

- Askerlik çağına gelmemiş , gelmiş ise muvazzaf askerlik yapmış, ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, - Görevi devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili özürlü bulunmamak, nöbetli ya da gece çalışmasına engel sağlık probleminin olmaması. - Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu olmak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu ilana başvuru yapacak adayların öncelikle https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx bu linke giriş yaparak sayfaya erişim sağlaması gerekmektedir. Ardından açılan sayfada yer alan ''İş Yeri Türü'' yazan kısımdaki ''Kamu'' seçerek ilanları görebilirsiniz

. İŞKUR'A NASIL GENEL KAYIT YAPTIRILIR?

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur.

Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

İŞKUR'A KAYIT ŞARTLARI İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Bu haber toplam 1196 defa okunmuştur
 • Yorumlar 1
 • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2018 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.